Strona główna cmentarza

 

Na cmentarzu parafialnym została wykonana inwentaryzacja. Dzięki pracom powstały mapy i plany, sporządzane na podstawie danych z pomiaru geodezyjnego, spis z natury wszystkich osób pochowanych na cmentarzu, stworzono system administracji oraz zbudowano stronę internetową cmentarza.

W związku z fałszywym kontem Parafii na Facebook, oświadczam iż Parafia , nie posiada konta społecznościowego .Na tymże fałszywym koncie FB oczernia się osoby( dwa przypadki) , iż nie uregulowały opłat za dzierżawę grobu.

   

 

Na stronie znajdzie się Interaktywny Plan Cmentarza, na którym można odnaleźć dane o każdym grobie i osobach w nich pochowanych wraz z miniaturą zdjęcia. Z kolei w Galerii możemy podziwiać te niezwykłe miejsca, piękne nagrobki i zwykłe krzyże z różnych okresów. Zakładka Rocznice przypomina o osobach zmarłych danego dnia kalendarzowego. Z zebranych informacji powstanie galeria Zasłużonych, gdzie został umieszczony krótki lub dłuższy opis ich życia lub osiągnięć.  Ten dział w zamiarze twórców ma być cały czas rozwijany, a informacje nadal gromadzone. Najważniejsza jest oczywiście wyszukiwarka, w której po wpisaniu nazwiska i imienia możemy odnaleźć pochowanego. Sortowanie umożliwia nam odnalezienie osób najstarszych, najwcześniej urodzonych lub zmarłych.

Proszę o przedłużanie opłat za groby  na kolejne  20 lat. Ważność  opłaty liczy sie od ostaniego pochówku , gdy minęło 20 lat lub wniesionej opłaty np. przy budowie nowego nagrobku. Opłaty służą utrzymaniu porządku na cmentarzu( śmieci - 1 tona to kosz 900 zł)) oraz budowie aleii.