Strona główna cmentarza

 

Dokumenty do pobrania:

 

 

1. Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych przez Parafię pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Zwoleniu, ul. Kard. Wyszyńskiego 30.

 


 

2. Oświadczenia Dysponenta grobu

 


 

Na cmentarzu parafialnym jest wykonywana inwentaryzacja. Dzięki pracom powstaną mapy i plany, sporządzane na podstawie danych z pomiaru geodezyjnego, spis z natury wszystkich osób pochowanych na cmentarzu, stworzony zostanie system administracji oraz zbudowana stronę internetową cmentarza.

   

 

Na stronie znajdzie się Interaktywny Plan Cmentarza, na którym można odnaleźć dane o każdym grobie i osobach w nich pochowanych wraz z miniaturą zdjęcia. Z kolei w Galerii możemy podziwiać te niezwykłe miejsca, piękne nagrobki i zwykłe krzyże z różnych okresów. Zakładka Rocznice przypomina o osobach zmarłych danego dnia kalendarzowego. Z zebranych informacji powstanie galeria Zasłużonych, gdzie został umieszczony krótki lub dłuższy opis ich życia lub osiągnięć.  Ten dział w zamiarze twórców ma być cały czas rozwijany, a informacje nadal gromadzone. Najważniejsza jest oczywiście wyszukiwarka, w której po wpisaniu nazwiska i imienia możemy odnaleźć pochowanego. Sortowanie umożliwia nam odnalezienie osób najstarszych, najwcześniej urodzonych lub zmarłych.