Znani pochowani

Wacław Aleksandrowicz

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Stanisław Andres

 

(zm. 1939)

 

Podporuczik Wojska Polskiego.


Józef Andrzejewski

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Lucjan Andrzejewski

 

(zm. 1939)

 

Szeregowy Wojska Polskiego.


Piotr Antkowiak

 

(zm. 1939)

 

Szeregowy Wojska Polskiego.


Józef Badler

 

 

Szeregowy Wojska Polskiego.


Zenon Basiński

 

(zm. 1939)

 

Szeregowy Wojska Polskiego.


NN Beck

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Klemens Becker

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Roman Bedyński

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Antoni Bełdycki

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Feliks Bendyk

 

(zm. 1939)

 

Porucznik Wojska Polskiego


Bronisław Berusiak

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Jakub Białas

 

(zm. 1939)

 

Szeregowy Wojska Polskiego.


Stanisław Bielski

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Józef Bienia

 

(zm. 1939)

 

Szeregowy Wojska Polskiego.


Jerzy Bierzgalski

 

(zm. 1939)

 

Szeregowy Wojska Polskiego.


Roman Bilawski

 

(zm. 1939)

 

Szeregowy Wojska Polskiego.


Kazimierz Borga

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Franciszek Borowski

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Kazimierz Boruk

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Grzegorz Bożenko

 

(zm. 1939)

 

Szeregowy Wojska Polskiego.


Tadeusz Bratkowski

 

(zm. 1939)

 

Kapral Wojska Polskiego.


Stefan Brewicz

 

(zm. 1939)

 

Szeregowy Wojska Polskiego.


Jan Brodzik

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Tomasz Brona

 

(zm. 1939)

 

Szeregowy Wojska Polskiego.


Franciszek Budzik

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Adam L. Burnatowicz

 

(zm. 1939)

 

Kapitan Wojsk Polskiego.


Antoni Chaba

 

(1849 - 1914)

 

Wójt Gminy Młodzieszyn.


Władysław Chaba

 

(1901 - 1977)

 

Uczestnik walk Monte Cassino.


Bolesław Chodorek

 

(1915 - 1983)

 

Żołnierz Armii Krajowej. Pseudonim Wrzos.


Józef Cholewieski

 

(zm. 1939)

 

Starszy sierżant Wojska Polskiego.


NN Chorowicz

 

(zm. 1939)

 

Szeregowy Wojska Polskiego.


Andrzej Chrzanowski

 

(zm. 1939)

 

Podporucznik Wojska Polskiego.


Władysław Chudziak

 

(zm. 1939)

 

Szeregowy Wojska Polskiego.


Czesław Chudziński

 

(zm. 1939)

 

Szeregowy Wojska Polskiego.


Feliks Chyłka

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Franciszek Cieplichiewicz

 

(zm. 1939)

 

Szeregowy Wojska Polskiego.


Bolesław Cierznik

 

(zm. 1939)

 

Szeregowy Wojska Polskiego.


Józef Ciesielski

 

(zm. 1939)

 

Szeregowy Wojska Polskiego.


Tadeusz Cieszkowski

 

(zm. 1939)

 

Kapitan Wojsk Polskiego.


Stefan Ciszak

 

(zm. 1939)

 

Szeregowy Wojska Polskiego.


Edward Ciupa

 

(zm. 1939)

 

Szeregowy Wojska Polskiego.


Antoni Cukierski

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Kazimierz Cybulski

 

(zm. 1939)

 

Kapral Wojska Polskiego.


Michał Cychałek

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Antoni Czachowski

 

(zm. 1939)

 

Kanonik Wojska Polskiego.


Władysław Czajka

 

(zm. 1939)

 

Szeregowy Wojska Polskiego.


Bolesław Czapyk

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Józef Czarnecki

 

(zm. 1939)

 

Kanonik Wojska Polskiego.


Stefan Czarnecki

 

(zm. 1939)

 

Szeregowy Wojska Polskiego.


Mieczysław Czata

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Mieczysław Czupryn

 

(zm. 1939)

 

Sierżant Wojska Polskiego.


Wincenty F. Dąbrowa

 

(zm. 1939)

 

Podporucznik


Bolesław Dąbrowski

 

(zm. 1939)

 

Kapitan Wojsk Polskiego.


Franciszek Desek

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Jan Dłużak

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Michał Dobiecki

 

(zm. 1939)

 

Kapral Wojska Polskiego.


Jacenty Dolota

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Dominik Domański

 

(zm. 1939)

 

Starszy sierżant Wojska Polskiego.


Fabian Dorosz

 

(zm. 1939)

 

Plutonowy Wojska Polskiego.


Józef Drabio

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Michał Dragun

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Franciszek Drygas

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Józef Dulacz

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Franciszek Duleba

 

(1903 - 1939)

 

Zginął w bitwie nad Bzurą.


Kazimierz Duszyński

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Adolf Dyenizak

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Edward Dzida

 

(zm. 1939)

 

Starszy sierżant Wojska Polskiego.


Moszek Fajn

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Leon Filipowicz

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Adam Fiszel

 

(zm. 1939)

 

Szeregowy Wojska Polskiego.


Stanisław Frankowiak

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Florian Frąckowiak

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Józef Frątczak

 

(zm. 1939)

 

Plutonowy Wojska Polskiego.


Jan Fromowicz

 

(zm. 1939)

 

Podporucznik Rezerwy Wojska Polskiego.


Izaak Fuks

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Jan Futyma

 

(zm. 1939)

 

Szeregowy Wojska Polskiego.


Marian Gaczyński

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Antoni Gadomski

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Wacław Gaj

 

(zm. 1939)

 

Major Wojska Polskiego.


Jan Gajeszek

 

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Stefan Galijasz

 

(zm. 1939)

 

Starszy strzelec Wojska Polskiego.


Franciszek Gałczewski

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Lesław Gałeński

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Longin Gałewicz

 

(zm. 1939)

 

Kapitan Wojsk Polskiego.


Czesław Gałęcki

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Józef Garczarski

 

 

Szeregowy Wojska Polskiego.


Kazimierz Gasławski

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Stanisław Gawęda

 

(zm. 1939)

 

Szeregowy Wojska Polskiego.


Franciszek Gąsior

 

(zm. 1939)

 

Ułan Wojska Polskiego.


Władysław Gbiorczyk

 

(zm. 1939)

 

Podchorąży Wojska Polskiego.


Bazyli Gerederczuk

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Eugeniusz Głębowski

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Marian F. Głowacki

 

(zm. 1939)

 

Porucznik Wojska Polskiego


Tadeusz Godziszewski

 

(zm. 1939)

 

Szeregowy Wojska Polskiego.


Longin Golewicz

 

(zm. 1939)

 

Kapitan Wojsk Polskiego.


Stefan Golińczask

 

(zm. 1939)

 

Szeregowy Wojska Polskiego.


Stefan Goliwąs

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Franciszek Golonsowski

 

(zm. 1939)

 

Szeregowy Wojska Polskiego.


Franciszek Gosławski

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Tadeusz Góralczyk

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Tadeusz Góralski

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Franciszek Górecki

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Jan Grobel

 

(zm. 1939)

 

Szeregowy Wojska Polskiego.


Stefan Grobelin

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Stefan Grobelny

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Bazyli Gródecki

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Tomasz Grudlenicz

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Zygmunt Gruszyński

 

(zm. 1939)

 

Plutonowy Wojska Polskiego.


Majer-Nuta Gryngras

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Stanisław Grześkowiak

 

(zm. 1939)

 

Starszy strzelec Wojska Polskiego.


Piotr Haberbitt

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Józef Hoffman

 

(zm. 1939)

 

Szeregowy Wojska Polskiego.


Filip Hrab

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Józef Hrzeszek

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


NN Huberman

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


NN Ichtepmiński

 

(zm. 1939)

 

Kapral Wojska Polskiego.


Michał Ireński

 

(zm. 1939)

 

Szeregowy Wojska Polskiego.


Władysława Iwanicki

 

(1911 - 1939)

 

Poległ w obronie Warszawy.


Szczepan Janicki

 

(zm. 1939)

 

Sierżant Wojska Polskiego.


Stanisław Janiszewski

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Jan Jankowiak

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Władysław Janus

 

(zm. 1939)

 

Porucznik Wojska Polskiego


Leon-A. Jerzyk

 

(zm. 1939)

 

Podporucznik Wojska Polskiego.


Ignacy Jędzkowiak

 

(zm. 1939)

 

Starszy strzelec Wojska Polskiego.


Józef Kaczmarek

 

(zm. 1939)

 

Podporucznik Rezerwy Wojska Polskiego.


Władysław Kaczmarek

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Jan Kalinowski

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Józef Kalinowski

 

(1902 - 1942)

 

Lekarz Medycyny.


Władysław Kałużny

 

(zm. 1939)

 

Sierżant Wojska Polskiego.


Józef Kamiński

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Kazimierz Kamiński

 

(zm. 1939)

 

Kapral Wojska Polskiego.


Stanisław Karbowiak

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Władysław Kaszyński

 

(zm. 1939)

 

Kapral Wojska Polskiego.


Bogdan Kawaler

 

(zm. 1939)

 

Kapral Wojska Polskiego.


Eligiusz Kawczyński

 

(1910 - 1939)

 

Porucznik 64 Pułku Piechoty w Grudziądzu. Poległ w bitwie nad Bzurą.


Eugeniusz Kawczyński

 

(zm. 1939)

 

Porucznik Wojska Polskiego


NN Kaźmierski

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Aleksander Kempiński

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Bolesław Kiełp

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Bolesław Kiett

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Kazimierz M. Kirszensztein

 

(zm. 1939)

 

Podporucznik Wojska Polskiego.


Nikodem Kisiel

 

(zm. 1939)

 

Szeregowy Wojska Polskiego.


Michał Kiszka

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Wacław Kleck

 

(zm. 1939)

 

Poruczni Wojska Polskiego.


Stefan Kluczewski

 

(zm. 1939)

 

Podporucznik Rezerwy Wojska Polskiego.


Stanisław Kmiecik

 

(zm. 1939)

 

Porucznik Wojska Polskiego


Piotr Knociński

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


NN Knopf

 

(zm. 1939)

 

Podoficer 25 Pułku Artyleryjskiego.


Edward Kobylański

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Jan Kogut

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Julian Kołodziejczyk

 

(zm. 1939)

 

Szeregowy Wojska Polskiego.


NN Kompa

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Stanisław Kondralski

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


NN Konieczny

 

(zm. 1939)

 

Kapitan Wojsk Polskiego.


Franciszek Konowelski

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Feliks Kończak

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Kajetan Kopański

 

(1861 - 1948)

 

Ksiądz Prałat Kanonik Kapituły Łowickiej. Proboszcz Parafii w Młodzieszynie w latach 1902-1948 roku.


Mikołaj Korwin-Kossakowski

 

(zm. 1939)

 

Kapitan Wojsk Polskiego.


Hipolit Korzec

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Kazimierz Korzeniowski

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Władysław Kosiarek

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Józef Kosmalski

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Franciszek Kotaszync

 

(zm. 1939)

 

Szeregowy Wojska Polskiego.


Stanisław Kowalczuk

 

 

Szeregowy Wojska Polskiego.


Jan Kowalczyk

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Franciszek Kowalski

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Aleksander Kozak

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


NN Krasiński

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Piotr Krewczyński

 

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Stanisław Kropniak

 

(zm. 1939)

 

Szeregowy Wojska Polskiego.


Jan Król

 

(zm. 1939)

 

Kapral Wojska Polskiego.


Jan Krukowski

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Władysław Krukowski

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Paweł Krulawiec

 

(zm. 1939)

 

Sierżant Wojska Polskiego.


Jan Krygier

 

(zm. 1939)

 

Szeregowy Wojska Polskiego.


Czesław Krzażawski

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Stanisław Krzemiński

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Leon Kufel

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Franciszek Kujawa

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Jan Kulebarda

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Stanisław Kutrzepa

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Kazimierz Kużmiński

 

(zm. 1939)

 

Kapral Wojska Polskiego.


Bronisław Kwasiński

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Jan Kwiatek

 

(zm. 1939)

 

Starszy sierżant Wojska Polskiego.


Feliks Lamperski

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Franciszek Lange

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Bolesław Lapisz

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Irena Laskowska

 

(zm. 1939)

 

Siostra Polskich Sil Kombatackich.


Adam Laskowski

 

(zm. 1939)

 

Szeregowy Wojska Polskiego.


Karol Laskowski

 

(zm. 1939)

 

Podporucznik Wojska Polskiego.


Sylwester Lecki

 

(zm. 1939)

 

Plutonowy Wojska Polskiego.


Stefan Lemantowicz

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Władysław Lesiński

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Jan Lewandowski

 

(zm. 1939)

 

Kapral Wojska Polskiego.


Janusz Lewandowski

 

(zm. 1939)

 

Szeregowy Wojska Polskiego.


NN Lewkowicz

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Feliks Lipka

 

(zm. 1939)

 

Starszy ułan Wojska Polskiego.


Władysław Lisiński

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Zygmunt Lubiński

 

(1846 - 1901)

 

Dyrektor Cukrowni Młodzieszyn.


Wacław Ludwiczak

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Stanisław Maciejewski

 

(zm. 1939)

 

Szeregowy Wojska Polskiego.


NN Mackiewicz

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Bolesław Madejski

 

(zm. 1939)

 

Szeregowy Wojska Polskiego.


NN Magierka

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Stanisław Majewski

 

(zm. 1939)

 

Szeregowy Wojska Polskiego.


Franciszek Małecki

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Kzimierz Małecki

 

(zm. 1939)

 

Szeregowy Wojska Polskiego.


Stanisław Manikowski

 

(zm. 1939)

 

Szeregowy Wojska Polskiego.


Piotr Marchwicki

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Maksymilian Marciniak

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Leon Matuszak

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Stanisław Mazurek

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Maksymilian Merdziński

 

(zm. 1939)

 

Kapral Wojska Polskiego.


Jan Meszkier

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Jan Mędlewski

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Stanisław Miejżyński

 

(zm. 1939)

 

Kanonik Wojska Polskiego.


Edward Mikołajczak

 

(zm. 1939)

 

Podporucznik rezerwy Wojska Polskiego.


Marian Mikołajewski

 

(zm. 1939)

 

Kapral Wojska Polskiego.


Jan Milczarek

 

(zm. 1939)

 

Podporucznik Wojska Polskiego.


Paweł Milewski

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Jan Mitschke

 

(zm. 1939)

 

Podporucznik Rezerwy Wojska Polskiego.


Bronisław Młodzieniak

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Ignacy Młodziński

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


NN Młot-Czerwiński

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Józef Moczadło

 

(zm. 1939)

 

Starszy sierżant Wojska Polskiego.


Wacław Modrzejewski

 

(zm. 1939)

 

Kapral Wojska Polskiego.


Wincenty Molka

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Antoni Morski

 

(1813 - 1897)

 

Kanonik Honorowy Łowicki. Proboszcz Młodzieszyński.


Bazyli Motłuch

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Jan Mroczek

 

(zm. 1939)

 

Szeregowy Wojska Polskiego.


Józef Mrówczyński

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Jan Mueller

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Jan Myszkier

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Lewin Naftali

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Czesław Narekiewicz

 

(zm. 1939)

 

Ogniomistrz Wojska Polskiego.


Włodzimierz Nawik

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Antoni Nawrocki

 

(zm. 1939)

 

Saper Wojska Polskiego.


Edmund Nierbota

 

(zm. 1939)

 

Szeregowy Wojska Polskiego.


Andrzej Niewiadomski

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Kazimierz NN

 

 

Żołnierz Armii Krajowej.


NN NN

 

(zm. 1939)

 

Żołnierze 7 Pułku Strzelców Konnych Wielkopolskich Młodzieszyn Mistrzewice Brochów Janów.


NN NN

 

(zm. 1939)

 

2200-3773 żołnierzy polskich Armii Poznań i Pomorze poległych w walce z niemiecką napaścią, podczas Bitwy nad Bzurą we wrześniu 1939 roku.


Piotr Nowak

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


W. Nyle

 

(zm. 1939)

 

Oficer Wojska Polskiego.


Walenty Nylec

 

(zm. 1939)

 

Starszy sierżant Wojska Polskiego.


Stanisław Ogrzebacz

 

 

Zginął w Oświęcimiu.


Zygmunt Oklitz

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


NN Olejnik

 

(zm. 1939)

 

Bombardier Wojska Polskiego.


Jan Ołtuszyk

 

 

Szeregowy Wojska Polskiego.


Stanisław Opielski

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Jan Orczyński

 

(zm. 1939)

 

Starszy strzelec Wojska Polskiego.


Jan Orłowski

 

(zm. 1939)

 

Szeregowy Wojska Polskiego.


Bernard Osowski

 

(zm. 1939)

 

Porucznik Wojska Polskiego


Jan Paczkowski

 

(zm. 1939)

 

Szeregowy Wojska Polskiego.


Stanisław Pająk

 

(zm. 1939)

 

Szeregowy Wojska Polskiego.


Antoni Pajor

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Aleksander Paliszczuk

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Teodor Pasche

 

(zm. 1939)

 

Podporucznik Wojska Polskiego.


Piotr Pastusiak

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Edmund R. Pawlak

 

(zm. 1939)

 

Podporucznik Wojska Polskiego.


Franciszek Pawlak

 

(zm. 1939)

 

Szeregowy Wojska Polskiego.


Aleksander Pechik

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Antoni Piątkowski

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Józef Piechliński

 

(zm. 1939)

 

Szeregowy Wojska Polskiego.


Kzimierz Piechorski

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Edward Piechowiak

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Czesław Pietrzak

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Wincenty Plaskacz

 

(zm. 1939)

 

Szeregowy Wojska Polskiego.


Stanisław Płomiński

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Wiktor Połczyński

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Władysław Ponikowski

 

(zm. 1939)

 

Kapral Wojska Polskiego.


Bolesław Popliński

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Stanisław Popławski

 

(1918 - 1940)

 

Członek Związku Strzeleckiego. Zamordowany w Więzienia Płońskim w 1940 roku.


Mateusz Poradowski

 

(1846 - 1902)

 

Długoletni Urzędnik Cukrowni Młodzieszyn.


Henryk Pratkiewicz

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Edward Prentki

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Antek Pronikiewicz

 

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Stanisław Przybylski

 

(zm. 1939)

 

Kapral Wojska Polskiego.


Józef Pucelak

 

(zm. 1939)

 

Kapitan Wojsk Polskiego.


Józef Pylpin

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Konstanty Pyżalski

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Edward Raczyk

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Tadeusz Radliński

 

(zm. 1939)

 

Szeregowy Wojska Polskiego.


Czesław Rausneider

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Czesław Remiński

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Mieczysław Rewera

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Alfons Rozmiarek

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Józef Rudzki

 

(1936 - 2014)

 

Ksiądz Prałat Kanonik Kapituły Łęczyckiej. Proboszcz Parafii w Młodzieszynie w latach 1983-2011 roku.


Franciszek Rudzyński

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Władysław Rutkiewicz

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Czesław Ryl

 

(zm. 1939)

 

Kanonik Wojska Polskiego.


NN Sakowski

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Czesław Sałata

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Jan Sarnowski

 

(zm. 1939)

 

Starszy strzelec Wojska Polskiego.


Jan Sarnowski

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


NN Schtermiński

 

(zm. 1939)

 

Kapral Wojska Polskiego.


Józef Schulc

 

(zm. 1939)

 

Kanonik Wojska Polskiego.


Leon Sierawski

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Józef Sikorski

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Borys Skopiec

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Józef Skrzypek

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Stefan Skwierzyński

 

(zm. 1939)

 

Kanonik Wojska Polskiego.


Józef Smok

 

(zm. 1939)

 

Kapral Wojska Polskiego.


Walenty Sobczak

 

(zm. 1939)

 

Kanonik Wojska Polskiego.


NN Sobiech

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Feliks Sobiechowski

 

(zm. 1939)

 

Kapral Wojska Polskiego.


Jan Sobieraj

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Józef Socha

 

(zm. 1939)

 

Szeregowy Wojska Polskiego.


Józef Sokół

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Antoni Sowa

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Janusz J. Sowadski

 

(zm. 1939)

 

Podporucznik Rezerwy Wojska Polskiego.


Marcin Spychała

 

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Józef Starzec

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Jan Stas

 

(zm. 1939)

 

Kanonik Wojska Polskiego.


NN Stasz

 

(zm. 1939)

 

Szeregowy Wojska Polskiego.


Arkadiusz Stawiński

 

 

Major Wojska Polskiego.


Stefan Stawski

 

(zm. 1939)

 

Kanonik Wojska Polskiego.


Mieczysław Stelmach

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Franciszek Styryński

 

(zm. 1939)

 

Kapral Wojska Polskiego.


Szczepan Sujak

 

(zm. 1939)

 

Szeregowy Wojska Polskiego.


Marian Sujkowski

 

(zm. 1939)

 

Podporucznik Wojska Polskiego.


Jan Suszycki

 

(zm. 1939)

 

Podporuczik rezerwy Wojska Polskiego.


Jan Swatko

 

(zm. 1939)

 

Kanonik Wojska Polskiego.


Wacław Synoradzki

 

(zm. 1939)

 

Porucznik Wojska Polskiego


Eugeniusz Szary

 

(zm. 1939)

 

Major Wojska Polskiego.


Władysław Szczerbik

 

(zm. 1939)

 

Major Wojska Polskiego.


Grzegorz Szemel

 

(zm. 1939)

 

Starszy sierżant Wojska Polskiego.


Józef Szewczuk

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Józef Szewczuk

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Tadeusz Szewczyk

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Jan Szowi

 

 

Żołnierz Armii Krajowej.


Stefan Szurigajło

 

(zm. 1939)

 

Kapitan Wojsk Polskiego.


Janusz Szydłowski

 

(1926 - 1945)

 

Żołnierze Armii Krajowej, Więzień Gestapo i Obozu Koncentracyjnego Mauthausen.


Józef Szymański

 

(zm. 1939)

 

Bojownik Wojska Polskiego.


Jan Śledź

 

(zm. 1939)

 

Kanonik Wojska Polskiego.


Stanisław Ślusarkiewicz

 

(zm. 1939)

 

Szeregowy Wojska Polskiego.


Jan Świtalski

 

(zm. 1939)

 

Kapitan Wojsk Polskiego.


Józef Świtała

 

(zm. 1939)

 

Kanonik Wojska Polskiego.


Teodor Timaszuk

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Jarosław Trojanowski

 

(1968 - 2018)

 

Artysta Malarz.


Kazimierz Trojanowski

 

(zm. 1939)

 

Szeregowy Wojska Polskiego.


Franciszek Urbaniak

 

(zm. 1939)

 

Szeregowy Wojska Polskiego.


Bronisław Walczak

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Andrzej Walczuk

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Andrzej Walentyn

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Stanisław Weżka

 

(zm. 1939)

 

Szeregowy Wojska Polskiego.


Feliks Wichrowski

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Mieczysław Wieczorek

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Janusz Wilanowski

 

(1901 - 1939)

 

Porucznik Wojska Polskiego. Poeta i Nowelista.


Roman Winkler

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Romuald Wiśniewski

 

(1917 - 1942)

 

Zamordowany przez Niemców w Młodzieszynie.


Franciszek Witczak

 

(zm. 1939)

 

Szeregowy Wojska Polskiego.


Dominik Witkowski

 

(1923 - 1988)

 

Organista.


Edward Wojciechowski

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Jan Wojciechowski

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Tadeusz Wojtyniak

 

(zm. 1939)

 

Szeregowy Wojska Polskiego.


Stefan Woldański

 

(zm. 1939)

 

Sierżant Wojska Polskiego.


NN Wolski

 

(zm. 1939)

 

Szeregowy Wojska Polskiego.


Zygmunt Wolski

 

(zm. 1939)

 

Podchorąży Wojska Polskiego.


Henryk Wopoński

 

 

Podporucznik Wojska Polskiego.


Kazimierz Woźniak

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Władysław Wójcik

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Stanisław Wróbel

 

(1909 - 1994)

 

Leśniczy Młodzieszyna.


Bronisław Zajdziński

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Stefan Zarzyński

 

(1925 - 2013)

 

Więzień Gestapo i Obozu Stutthof.


Antoni Zawadzki

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.


Stanisław Zawadzki

 

(zm. 1939)

 

Poruczni Rezerwy Wojska Polskiego.


Leon Ziebutkowski

 

(zm. 1939)

 

Szeregowy Wojska Polskiego.


Adolf Zieliński

 

(zm. 1939)

 

Podporucznik rezerwy Wojska Polskiego.


M. Zieliński

 

(zm. 1939)

 

Podporucznik rezerwy Wojska Polskiego.


Antoni Zimiński

 

(zm. 1940)

 

Zginął w Oświęcimiu w 1940 roku.


Józef Zylbersiek

 

(zm. 1939)

 

Strzelec Wojska Polskiego.