Strona główna cmentarza

 

 

Witamy na stornie cmentarza parafialnego Parafii pw. św. Mateusza w Lubczu.  

 

 

Na stronie znajduję się Interaktywny Plan Cmentarza, na którym można odnaleźć dane o każdym grobie i osobach w nich pochowanych wraz z miniaturą zdjęcia. Z kolei w Galerii możemy podziwiać te niezwykłe miejsca, piękne nagrobki i zwykłe krzyże z różnych okresów. Zakładka Rocznice przypomina o osobach zmarłych danego dnia kalendarzowego. Z zebranych informacji powstanie galeria Zasłużonych, gdzie został umieszczony krótki lub dłuższy opis ich życia lub osiągnięć.  Ten dział w zamiarze twórców ma być cały czas rozwijany, a informacje nadal gromadzone. Najważniejsza jest oczywiście wyszukiwarka, w której po wpisaniu nazwiska i imienia możemy odnaleźć pochowanego. Sortowanie umożliwia nam odnalezienie osób najstarszych, najwcześniej urodzonych lub zmarłych.

 

Prosimy aby każde zmiany na cmentarzu dokonywane były w porozumieniu z księdzem proboszczem lub zarządcą cmentarza.

Zabrania się samowolnego stawiania nagrobków jak i ich rozbiórki. W niezastosowaniu się do jakiegolkolwiek punktu regulaminu cmentarza zaciąga się skutki odpowiedzialności cywilnej.

 

 

W przypadku niezgodnych informacji, lub chęci ich uzupełnienia prosimy o kontatk poprzez formularz dostępny na stronie (przy każdym grobie, zakładka zgłoś błąd/uzupełnij dane), lub osobiście w biurze parafialnym.

 

 

Zapraszamy również na FANPAGE parafii pod adresem: https://www.facebook.com/kosciollubcz - gdzie znajdą Państwo aktualności z życia wspólnoty.